Aktualiomis temomis

Sausio 17 d. Kelmės rajono socialdemokratų partijos tarybos nariai Kelmėje rinkosi į  posėdį. Pirmiausia raudonos rožės, partijos pirmininko Gintauto Palucko padėka gražaus jubiliejaus proga buvo įteikta jubiliatei Rožei Šimkuvienei, Edmundas Zaleckas pasveikintas su naujomis pareigomis – jis laimėjo atranką į „Kelmės šilumos tinklų“ bendrovės vadovo pareigas.

Skyriaus pirmininkas Vaclovas Andrulis pristatė artimiausius skyriaus darbus, vienas jų – vasario 24 Kelmėje vyksianti skyriaus konferencija. Iki konferencijos socialdemokratų grupės turi pateikti kandidatus tiesioginiams mero rinkimams. Taip pat bičiuliai turėjo pareikšti nuomonę dėl artėjančių Prezidento rinkimų. Kelmiškių nuomonė buvo vieninga – partija turi dalyvauti Prezidento rinkimuose. Diskutuojant apie kandidatūras, nuomonė išsiskyrė – dalis partiečių mano, kad tinkamiausias kandidatas – ES sveikatos ir maisto saugos komisaras V. P. Andriukaitis, kiti – kad V. Blinkevičiūtė, Europos parlamento narė.  Galutinis sprendimas buvo abi šių socialdemokratų, komisarų kandidatūras siūlyti į 2019 m. Prezidento rinkimus.

Kelmės r. savivaldybės tarybos nariai O. Granickienė ir Z. Mačernius pristatė savo veiklą komitetuose, kalbėjo apie rajono socialines, ūkio problemas, vykdomas programas.

Atsakingasis sekretorius R. Baranauskas supažindino su 2018 m. skyriaus veiklos programa. Tarybos narė Z. Loseva kalbėjo apie skyriaus biudžeto reikalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *